صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171147
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 رئیس فدراسیون ووشو از تغییر مسیر برای رفع مشکل پروازی سفر تیم ملی به اندونزی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان خبر داد.  

مهدی علی نژاد که با خبرنگار مهر گفتگو می کرد ضمن اعلام این خبر گفت: طبق آخرین اخبار مشکل فرودگاه بانکوک بزودی رفع شده و ما هم بدون مشکل به اندونزی سفر خواهیم کرد. البته در این مدت از زمانی که خبر تعطیلی فرودگاه بانکوک منتشر شد تلاش خود را برای تغییر مسیر پروازآغاز کردیم.

علی نژاد ادامه داد: هر چند تا این لحظه تمام مسیرهای موجود جواب نداده ولی زمان اعزام تیم ملی شنبه است که امیدواریم تا آن زمان مشکل حل شود.

وی در مورد وضعیت تیم ملی گفت: این تیم چهار ماه است که در اردو تمرینات خود را به صورت جدی پیگیری می کند. چهار مربی خوب چینی را برای این تیم استخدام کردیم به خصوص که در حضور رقابتهای غرب آسیا محک مناسبی برای اعضای این تیم بود. درمجموع تیم ملی ووشو جوانان و نوجوانان در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

رئیس فدراسیون ووشو در مورد علت تاخیر در برگزاری لیگ برترگفت: لیگ به تاخیر نیفتاده است. ما دور رفت را برگزار کرده و سپس به دلیل مسابقات المپیک، جام جهانی، انتخابی تیم ملی و غرب آسیا رقابتهای دور برگشت را به آذرماه موکول کردیم.

علی نژاد همچنین در مورد زمان تشکیل اردوی تیم ملی و شرکت در رقابتهای رزمی آسیا گفت: این رقابتها در تقویم فدراسیون مد نظر قرار نگرفته بود و مدتی قبل حضور در این مسابقات به ما ابلاغ شد. به همین دلیل با برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی اردوی تیم ملی از اواخر بهمن ماه آغاز خواهد شد. ضمن اینکه امیدواریم هزینه حضور در این مسابقات از سوی کمیته ملی المپیک تامین شود.

رئیس فدراسیون ووشو در پایان گفت:  تیم های جوانان و نوجوانان روز شنبه راهی جزیره بالی اندونزی می شوند. ما همه امکانات مورد نیاز مربیان را تامین کرده ایم و هم اکنون تیم در شرایط فنی خوبی قرار دارد و  امیدواریم  نتایج بهتری از دوره قبل کسب کنیم.  


دسته ها : تیم ملی
سه شنبه دوازدهم 9 1387
X